Тема: Моите 1001

Нова тема
Автор Мнение

Юлия Димитрова

2012-06-12 13:21:03

Здравейте, аз ли нещо бъркам или приложението за въвеждане на рецепти не работи в частта си въвеждане и търсене на продукт. В приложението "калкулатор" пък уж има възможност за сравняване на тродуктите. Пак нищо не разбрах. Хубаво би било е да огледате как стоят нещата. При вас може и да работят, но за външни регистрирани потребители - не.

Ivan

2012-06-26 10:50:27

Здравей,
Проверих и търсенето на продукти при добавяне на рецепта работи. Трябва да се пише на кирилица. При въвеждане на буква веднага ти изважда предложение за продукти.

За сравнението на продукти в калкулатора се процедира по следния начин: въвеждат се няколко букви от продукта и отдолу се зареждат предложения за продукти; избира се един от тях и се натиска бутонът "избери за сравнение"; търси се втори продукт и процедурата се повтаря; може да се избират 2 или повече продукти; накрая се натиска бутонът "сравни продуктите" и трябва да се отвори прозорец подобен на този:
http://www.1001recepti.com/health/product_compare_popup/?product_ids=,106,224,436,139,

Надявам се да съм бил полезен

Юлия Димитрова

2012-06-27 22:04:19

Няма такъв бутон "избери за сравнение"

Юлия Димитрова

2012-06-27 22:06:17

и в точка 2 във въвеждане на рецепти не е възможно нито да се пише, нито да се търси

Юлия Димитрова

2012-08-01 10:57:11

Разбрах от къде е проблемът. И за да не се чудите и мислите, че съм крайно негработна да разбера как се борави с това приложение, реших да добавя, че същото работи, ако използвам Мозила или Гугъл  хром. С  интернет експлорер нещо става, макар, че съм пробвала от няколко компютъра.

tonisi

2013-10-10 15:35:32

Здравейте, имам същия проблем с въвеждането на рецепта и пробвах с мозила, гугъл и експлорър, но в нито един от браузърите не става.

rrtedy

2014-02-14 10:03:01

Здравейте,

Поздравления за страхотния сайт!

Моля, обяснете ми дали и как в Моите 1001 мога да запазвам някои от рецептите, които са ми харесали в сайта с цел по-лесно намиране след време, когато реша да ги повторя отново? От скоро възродих домакинстването и тук открих страхотни идеи, които бих искала да откривам лесно.

Благодаря предварително и поздрави,
Теодора

Ivan

2014-02-17 15:06:25

Здравей,

Под всяка рецепта ще видиш малка жълта папка. От там може да организираш любимите си рецепти в списъци - например Основни, Десерти или каквото ти хареса.

По-късно, може да отвориш Моите 1001 и да избереш Любими Рецепти. Там ще се заредят списъците (Основни, Десерти или каквото ти хареса). Избирайки някой от тях ще видиш всички рецепти, които си запазила.
Tyxo.bg counter